Bilet Kabı

Yolculuğa çıkmak isteyen herkesin öncelikli adımı, hedeflenen rotaya yönelik düzenlenmiş biletler satın almaktır. Bilet kabı ise biletlerin özenle ve güvenle korunmasına yardımcı olan özel gereçler olarak ön plana çıkmaktadır. Bilet kabı sayesinde hem daha kurumsal bir intiba yaratmak hem de müşteriye yönelik reklam çalışmalarını desteklemek mümkündür. Farklı renk ve şekillerde düzenlenebilen bilet kabı modelleri, müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmaktadır. Ofset, Biala ve Şeffaf Dosya gibi genel kategoriler çıtçıtlı, astarlı ve fermuarlı seçenekler barındırmaktadır. Biletlerin yanı sıra günlük evrakların, özel kağıtların ve makbuzların da saklanabildiği seçenekler iş yaşamını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Bilet kabı seçenekleri şeffaf olarak hazırlanabildiği gibi farklı renk ve şekillerde de sunulmaktadır. Dilerseniz tekli dilerseniz de çoklu renk seçenekleri sayesinde müşterilerinize ulaştırmak mümkün kılınmaktadır. Bilet kabının yüzeyine basılan bilgiler ise firmaların reklam hedeflerini oldukça pratik hâle getirmektedir. Firmanın adı, logosu ve iletişim bilgileri bilet kabı yüzeyine basıldığında müşteriye biletle birlikte kalıcı bir reklam aracı da iletilmiş olmaktadır. Bilet kabı biletlerin ve evrakların olumsuz hava koşullarından, likit risk faktörlerinden ve zaman aşımına dayalı yıpranmalardan korunmasına destek sağlar. Bilet kabı farklı renk seçenekleri sayesinde müşteriler tarafından kısa sürede fark edildiği ve yine müşteriler üzerinde olumlu etkiler yarattığı için cazip bir reklam stratejisi olarak da ön plana çıkmaktadır.

Bilet kabı çıtçıtlı ve fermuarlı seçenekleri sayesinde kolaylıkla kullanıma uygundur. Pratik yapısı sayesinde biletlere ve evraklara hızlıca erişim olanağı sağlar. Şeffaf bilet kabı, içerisinde yer alan materyallerin daha hızlı bulunması konusunda elverişlidir. Renkli bilet kabı türleri ise daha dikkat çekici olduğu için reklam ve pazarlama alanında büyük fayda doğurur. Seyahat acentaları, firmalar ve kamusal hizmet sağlayan pek çok işletmede rahatlıkla kullanılan bilet kabı modelleri ürünü şık bir dokunuşla müşterilere sunmanın en etkili yoludur.

error: İçerikler Koruma Altındadır!!!!