Kimlik Kılıfı

İş yaşamında kullanılan imaj gereği bazı aksesuarlar günlük yaşamın bir parçası hâline gelmiştir. Bunlardan biri olan kimlik kılıfı, diğer adıyla yaka kılıfları olarak bilinmektedir. Kimlik kılıfı iş dünyasında ya da günlük kullanımda pek çok süreci kolaylaştırırken kimlik kartlarınızın özenle ve güvenle korunmasını sağlar.

Kimlik kılıfı, kimlik kartlarınızın yıpranmasını engelleyen koruyucu bir gereçtir.

Pek çok işletme sahibi bu kolaylıktan faydalanarak logosunu, şirket adını, iletişim bilgilerini ve benzer detayları potansiyel müşterileri tarafından görülebilir kılmak için çalışmalarını sürdürür. Yaka ipinin ucuna takabileceğiniz kimlik kılıflarınızı görselleştirme çabasına pratik bir form kazandırır.

Kimlik kılıfının üretim aşamasında su geçirmez pvc malzeme kullanılır ve bu sayede kimlik kartlarınızın yıpranmasının önüne geçilir. Özel sipariş üzerine kullanıcının ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kimlik kılıfı dizaynı gerçekleştirilmektedir.

Kimlik Kılıfı nerede kullanılır? Özellikle kurumsal alanlarda, özel etkinliklerde, konserlerde, kulüplerde, hastanelerde, otellerde ve görevlilerin belli bir düzen içinde olması gereken pek çok noktada güvenle kullanıma uygundur. Üniversitelerde kullanılan yaka kartı öğrencilerin yanı sıra personel içinde büyük kolaylık sağlar. Öğrencilerin üniversite yaşamı başlangıcında ilk aldığı ögelerden biri olan yaka kartının taşınmasını daha şık hâle getirir. Kurumsal ofislerde kullanılan kimlik kılıfı özellikle resepsiyon alanında ziyaretçilerin giriş çıkış düzenini sağlar. Ziyaretçinin kimlik kartını muhafaza eden kimlik kılıfı teslim edilir ve bu sayede konuklar rahatlıkla belirlenir. Kimlik kılıfı şıklığın yanı sıra güvenliğin de en önemli adımlarından biridir.

Devlet görevlileri üst düzey güvenlik gerektiren binalarda kimlik kılıfı kolaylığından yararlanır. Farklı odalara ve alanlara geçiş yaparken gerekli olan güvenli ID kartları, yaka iplerinizin ucuna takılan kimlik kılıfı sayesinde rahatlıkla ve güvenle taşınır. Hastanelerde ise tedarik yöneticileri, tıbbi gereçlerden sorumlu personel, doktor, hemşire ve daha pek çok çalışan yaka ipi ve kimlik kılıfı sayesinde rahat hareket imkanı bulur. Otellerde ve kulüplerde kullanılan yaka kılıfı, şıklığın vazgeçilmez bir unsurudur. Çalışanlarının bilgiler ve fotoğraflarıyla eşleşmesini isteyen yöneticilerin ideal çözüm seçeneklerinden biri olarak ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca turizm acentelerinin kenti firma reklamlarını etkin bir biçimde yapmaları açısından kimlik kılıfı etkili bir promosyon gereci olarak ön plana çıkmaktadır. Kimlik kılıfı turizm firmalarından uçak bilet satış ofislerine, otellerden fuar organizasyon firmalarına, Hac ve Umre firmalarından seyahat acentalarına kadar pek çok profesyonel kurumda güvenle kullanılmaktadır.

Kimlik kılıfı üretim seçenekleri ; Standart, balık ağzı, üsten baskılı ve ortadan baskılı olarak isteğe göre üretilmektedir.

error: İçerikler Koruma Altındadır!!!!