Ofset Valiz Etiketi

Yurt içi ya da yurt dışı olması fark etmeksizin tüm yolculuklarda valiz kullanmak yaşamın rutin bir parçasıdır. Uçuş öncesinde valizlerle ilgili yapılan işlemler ise, yolculuk süresince ve yolculuk sonrasında gerçekleşecek aşamaları kolaylaştırır. Bu anlamda valiz etiketi, diğer adıyla bagaj etiketi olarak bilinen gereç en önemli malzemelerden biri olarak ön plana çıkmaktadır. Uçuş öncesi valizlere yapıştırılan etikette yolcunun adı, soyadı, telefon numarası ve adres bilgileri yer almaktadır. Güven içinde teslim edilen bagajların aynı konforla teslim alınması, valiz etiketinde yazan bilgilerin geçerliliğine bağlıdır. Valizlerin kaybolmaması, karışmaması ya da benzer sorunlar yaşanmaması için valiz üzerinde yer alan etiket kuponları büyük önem taşır.

Uçuş öncesi hazırlanan valiz, uçuş sırasında yanınızda olmayacağı için güvenli bir şekilde teslim edilmelidir. Çünkü valiz kaybolabilir, başka yolcuların valiziyle karışabilir ya da farklı risk faktörleri altında kalabilir. Özellikle aktarmalı uçuşlarda işlemler daha fazla olduğu için valiz kaybolma vakaları daha sık yaşanır. Valiz etiketi ise tüm bu sorunları en pratik şekilde ortadan kaldıran etkin bir çözümdür. Bagaj etiketinizin kopmasından, yırtılmasından ya da yağmurda/karda ıslanmasından endişe ediyorsanız biala ya da pvc valiz etiketini tercih etmeniz mümkündür. Bu sayede etiketiniz her türlü hava ve çevre koşuluna karşı güvenle korunmuş olur.

Valiz etiketi satın alırken valizinize uygun bir renk olmasının aksine sıradışı ve dikkat çekici bir renge yönelmeniz faydalı olacaktır. Bu sayede benzer bavulların karışması engellenir. Güvenlik sorunu yaşanması muhtemel ülkelere uçuşlarınızda valiz etiketine açık adresinizi yazmayı ihmal etmemelisiniz. Adınız, soyadınız ve telefon numaranız kadar bu bilgi de önem taşır. Ayrıca elektronik e-posta bilgilerinizi de valiz etiketinize eklemeniz herhangi bir olumsuzluk durumunda size ulaşılmasını kolaylaştırır. Valizinizin karışması ya da kaybolması sonucunda havayolu görevlileri ya da yer hizmeti sunan şirket yetkilileri telefon ve e-mail aracılığıyla size ulaşır. Valiz etiketi bu anlamda yaşamı kolaylaştıran en pratik ve gerekli unsurlardan biridir.

error: İçerikler Koruma Altındadır!!!!