Yelken Bayrak

Reklam çalışmaları söz konusu olduğunda pek çok alternatif ön plana çıkmaktadır. Önemli olan reklamın etkin, akılda kalıcı ve doğru görsellerle sunulmasıdır. Yelken bayrak ürün seçeneği tüm bunları ve çok daha fazlasını müşterilerle buluşturan verimli bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. Yelken bayrak diğer adıyla olta bayrak, reklam ve farkındalık yaratmak için hedef kitleye istenilen mesajın verilmesini amaçlayan veya herhangi bir firmayı tanıtmak için kullanılan portatif bir bayrak türüdür. Raşel malzemeye dijital baskı yapılır. Direk ve bidon, metal ve kauçuk tablaları ile kullanılır. Yelken bayrağın kurulum aşamasında herhangi bir ekipmana ihtiyaç yoktur ve bütünüyle geçme sistemi kullanılarak üretilmiştir. Yelken bayrak dış mekanlarda görsel reklamlar arasında en yaygın olan seçeneklerden biridir. Gösterişli görsel farklılığı, rahatlığından ve maliyeti düşük olduğu için en sık tercih edilen bayrak türüdür. Yelken bayrakla dış mekan kullanımına daha uygundur.

Yelken bayrak seçenekleri pek çok alanda hedef kitlenize hızlıca ulaşmanıza yardımcı olur. İş yerleri, dükkanlar, fabrikalar, konferans salonları, fuarlar, açılışlar, benzin istasyonları, oteller, restoranlar, eczaneler, plajlar, iletişim merkezleri, kuaförler, marketler, cadde üzeri yer alan küçük işletmelerin kaldırımlarında ve benzeri yerlerde görülmektedir. Tasarım aşaması sonrası yapılan dijital baskı raşel üzerine uygulanır. Tek tarafa baskı yapılıp çift taraftan görüne bilme özelliğine sahiptir. Yelken bayrak çeşidi sağlam bir gövde oluşturan metal malzemeden üretilmiş direklere monte edilerek, duba bidonları, kauçuk veya demir taban üzerinde kullanım için hazırlanır.

Üzerine uygulanacak baskı ve tasarım aşaması konusunda müşterinin beklentileri ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edilerek ilerlenmektedir.

Yelken bayrağınızın kirlenmesi durumunda ise rahatlıkla yıkama işlemi yapabilirsiniz.

Yelken bayrak ebatları (cm): 50×220(3m direk ile kullanılır), 75×300 (4m direk ile kullanılır), 100×400 (5m direk ile kullanılır)

L tipi yelken bayrak ebatları (cm): 50×200(3m direk ile kullanılır), 75×300 (4m direk ile kullanılır), 100×400 (5m direk ile kullanılır)

Özel kesim tipi yelken bayrak ebatları (cm): 50×200(3m direk ile kullanılır), 75×300 (4m direk ile kullanılır), 100×400 (5m direk ile kullanılır)

error: İçerikler Koruma Altındadır!!!!