Damla Bayrak

Reklam çalışmaları söz konusu olduğunda pek çok alternatif ön plana çıkmaktadır. Önemli olan reklamın etkin, akılda kalıcı ve doğru görsellerle sunulmasıdır. Damla bayrak ürün seçeneği tüm bunları ve çok daha fazlasını müşterilerle buluşturan verimli bir seçenek olarak değerlendirilmektedir. Damla bayrak diğer adıyla olta bayrak, reklam ve farkındalık yaratmak için hedef kitleye istenilen mesajın verilmesini amaçlayan veya herhangi bir firmayı tanıtmak için kullanılan portatif bir bayrak türüdür Raşel malzemeye dijital baskı yapılır. Direk ve bidon, metal ve kauçuk tablaları ile kullanılır.

Damla bayrağın kurulum aşamasında herhangi bir ekipmana ihtiyaç yoktur ve bütünüyle geçme sistemi kullanılarak üretilmiştir. Damla bayrak dış mekanlarda görsel reklamlar arasında en yaygın olan seçeneklerden biridir. Gösterişli görsel farklılığı, rahatlığından ve maliyeti düşük olduğu için en sık tercih edilen bayrak türüdür. Damla bayrakla dış mekan kullanımına daha uygundur.

Damla bayrak seçenekleri pek çok alanda hedef kitlenize hızlıca ulaşmanıza yardımcı olur. İş yerleri, dükkanlar, fabrikalar, konferans salonları, fuarlar, açılışlar, benzin İstasyonları, oteller, restoranlar, eczaneler, plajlar, iletişim merkezleri, kuaförler, marketler, cadde üzeri yer alan küçük işletmelerin kaldırımlarında ve benzeri yerlerde görülmektedir. Tasarım aşaması sonrası yapılan dijital baskı raşel üzerine uygulanır. Tek tarafa baskı yapılıp çift taraftan görüne bilme özelliğine sahiptir. Damla bayrak çeşidi sağlam bir gövde oluşturan metal malzemeden üretilmiş direklere monte edilerek, duba bidonları, kauçuk veya demir taban üzerinde kullanım için hazırlanır.

Üzerine uygulanacak baskı ve tasarım aşaması konusunda müşterinin beklentileri ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edilerek ilerlenmektedir.

Damla bayrağınızın kirlenmesi durumunda ise rahatlıkla yıkama işlemi yapabilirsiniz.

Damla bayrak ebatları (cm): 90×150 cm, 110×200 cm, 125×375 cm

error: İçerikler Koruma Altındadır!!!!