Dizili Bayrak

Reklam söz konusu olduğunda pek çok alternatif ön plana çıkmaktadır. Önemli olan reklamın etkin, akılda kalıcı ve doğru görsellerle sunulmasıdır. İpe dizili bayrak tüm bunları ve çok daha fazlasını müşterilerle buluşturan verimli bir seçenek olarak değerlendirilmektedir.

İpe dizili bayrak diğer bir adıyla süsleme bayrağı seçenekleri pek çok etkinliğin en kritik noktalarında hedef kitlenize hızlıca ulaşmanıza yardımcı olur. Fuarlarda, organizasyonlarda, davetlerde, açılış törenlerinde benzin istasyonlarında, reklamlarda, sunumlarda meydanlarda ve benzer pek çok reklam işinde fayda sağlamaktadır.

İpe dizili bayrak tasarım aşaması sonrası yapılan raşel veya saten kumaş üzerine dijital baskı yapılarak ardından bayrak ölçüsüne uygun kalın ve dayanıklı fitillerin arasına yerleştirilerek dikimi yapılır. Bu sayede müşterinin taleplerine ve beklentilerine uygun bir şekilde sunuma hazır hâle getirilir. Üzerine uygulanacak baskı ve tasarım aşaması konusunda müşterinin beklentileri ve ihtiyaçları en iyi şekilde analiz edilerek ilerlenmektedir. 25 m veya 50 m olarak paketlenir. Kenarlarından bırakılan fazla ip sayesinde kolayca asılabilir.

İpe dizili bayrak ölçüleri

• 20 cm x 30 cm
• 33 cm x 45 cm
• 50 cm x 70 cm

error: İçerikler Koruma Altındadır!!!!